קצת עליי

איך הכל התחיל?

כשאני חושבת על תחילת הדרך, אני נזכרת בימי חורף גשומים בהם הייתי עוברת מבית לבית עם תרמיל גב ובו משקל ומחשב נייד ושוקלת אנשים בביתם.
במעבר בין הבתים הייתי מפנטזת וחולמת על היום שבו אנשים יגיעו וידפקו על דלתי.
יכולתי לדמיין את חדר הקבלה, את השלט בכניסה לקליניקה, את האווירה שתשרה שם, והייתי מתענגת על אותם רגעים, מלאת אמונה ותקווה שיום אחד זה יתגשם.
אך למעשה זוהי לא ההתחלה כלל. הכל התחיל מאהבה ותשוקה עזה לאוכל, אסתטיקה, בישול ואפייה. מה שהוביל אותי עד ללימודי קונדיטוריה מקצועיים, במהלכם אף הייתי בטוחה שמצאתי את יעודי, אך כשהתחלתי לעסוק בתחום הרגשתי שמשהו חסר שם.
העבודה מול אנשים, היצירה והשימוש בגוף ובתנועה שלו שהיו חלק בלתי נפרד ממני כל חיי, ולכן המשכתי בחיפושים שהובילו אותי ללימודי פילאטיס ופילאטיס מכשירים, לימודי קאוצ’ינג וייעוץ אישי, ולבסוף לימודי תזונה שהיוו עבורי סגירת מעגל בין כל העולמות.
בפעם הראשונה מאותו הרגע שבו התחלתי “לירות לכל החזיתות” מבלי לדעת לאן אני מכוונת, פתאום הכל היה לי ברור. חלמתי להקים מרכז שישלב ויכיל את כל העולמות שמרכיבים את העולם הפרטי שלי. מרכז לתזונה, פעילות גופנית ואורח חיים בריא, שישלב בעשייתו את כל הידע באפייה ובבישול אשר ישמש ליצירת תשתית מתכונים רחבה ומלאת אופציות, עבור כל גישה ואדם. לאפשר לכל אחד למצוא את הדרך שלו בתוך המרכז אל עבר ההגשמה העצמית והפיזית מבלי להתפשר על טעם, עקרונות, אסתטיקה והנאה לאורך הדרך.
וכך, בשנת 2013 חברתי לחברת ניהול שהאמינה בי ובחזון שלי ונתנה לי את כל הגיבוי האדמיניסטרטיבי לו הייתי זקוקה ויחדיו אנחנו שוקדים על המשך פיתוח המיזם שפתח את הדלתות של המקום שהפך לי לבית, עם מתאמנים, לקוחות וצוות מדריכים מדהים שהפכו לי למשפחה.
מאז ועד היום הרחבתי את תחומי ענייני ואופקיי, והשקעתי את זמני בהתמקצעות בפעילות גופנית מסוגים שונים, בהבנת וחקירת תהליכי ירידה במשקל ועליית מסת שריר עבור כל האוכלוסייה ובפרט לנשים. בהנחיית קבוצות וליווי שינוי תודעתי בכל הנוגע לדימוי מחשבתי ואכילה אינטואיטיבית.
עסקתי בלימודי אנטומיה ובהבנת תורת הגוף תוך שינוי הרכבו בעזרת שימוש נבון באימונים ובתזונה נכונה ומותאמת מטרות, והמשכתי להתאמן בשיטות אימון כמו פילאטיס, יוגה, הרמת משקולות, Hiit ועוד במטרה לחקור את הגוף, הנפש והתודעה תוך המשך האהבה לבשל, לאפות, לנוע ולקדם את החזון שמוביל אותי קדימה – נפש מועצמת בגוף בריא.

ליאור קליין
מוכנים לצאת לדרך?
Fill out this field
Fill out this field
תפריט