שירותי הסטודיו

קואצ'ינג תזונה

המפגשים בקליניקה מתקיימים באופן אישי וכוללים מפגש אבחון ראשוני ומפגשי מעקב שוטפים. במפגש האבחון נבדקים מדדי גוף כמו אחוזי שומן, מסת שריר, אחוז נוזלים, מסת עצמות, שריפת קלוריות יומית, פילוג שומן בטני ועוד ומטרתו לבחון ולהכיר את ההרגלים, מבנה הגוף, מצבו הבריאותי ומטרתו של הלקוח. בסיום המפגש בשיתוף פעולה עם הלקוח אנו מגבשים תוכנית המותאמת לצורכי הלקוח, בעלת מינונים הנכונים לו באופן אישי, תוך התחשבות בדרישותיו התזונתיות, חשקיו, המאכלים האהובים עליו, אורח חייו וסדר יומו. מטרת המפגש הראשון הינה ליצור תוכנית התפורה באופן ייחודי למטרותיו ויכולותיו של הלקוח, כזו שלא תגרום לתחושות דיכוי, סבל או רעב שלעיתים מורגשות בתהליך דיאטה, ותעזור להגיע ליעד בצורה מדידה, נוחה ויעילה.

אימונים אישיים

לצד אימוני הקבוצה בסטודיו, ניתנים גם אימונים פרטניים המתקיימים בזמנים לפי בחירת המתאמן, תוך התחשבות ברצונותיו ובחירת אופי האימון המתאים למצבו הגופני. באימון מסוג זה המאמן מתאים את תוכנית האימון בסטודיו לצורכי המתאמן באופן מיוחד תוך התבוננות ובחינת צרכיו האישיים, והתחשבות ביכולותיו ומטרותיו האישיות.

אימונים בקבוצות קטנות

האימונים בסטודיו רבים ומגוונים ומתבססים על שיטות אימון שברובן משלבות בין עולם הכוח והאירובי, ומטרתן להעניק מענה מקיף לשיפור הישגיו ויכולות הביצוע של המתאמן, תוך התבוננות על גופו כמכלול. הסטודיו פתוח במשך כל ימות השבוע ופעיל משעות הבוקר ועד הלילה. האימונים מתקיימים בקבוצות אינטימיות של בין 8-12 משתתפים באווירה משפחתית וחמה ואנרגיה חיובית ומעוררת מוטיבציה. כיום בסטודיו מדריכים 12 מאמנים מוסמכים ומוכשרים המתמקצעים בתחומי האימון השונים וביניהם: פילאטיס, יוגה, זומבה, אימון פונקציונלי, אימון סיבולת והיט, אינטרוולים, אימון משקולות, קטלבלס, trx, חיטוב ועיצוב הגוף, מחול ועוד. אימוני הכושר בסטודיו מעניקים חוויה ייחודית, ממכרת ושונה לצד יחס אישי ואווירה ביתית.

ליווי ומעקב צמוד

מפגשי המעקב מתנהלים בהתאם לצורך של הלקוח וקצב התקדמותו ומתקיימים לפי בחירתו בין פעם בשבוע ועד פעם בחודש או יותר. במפגשי המעקב נמדדים מחדש המדדים המלאים של הרכב הגוף, נערכת השוואה מקיפה ובהתאם לתוצאות ולשביעות הרצון מתבצעים שינויים שוטפים בתוכנית במטרה לשפר ולייעל את התהליך. לאורך כל התהליך תינתן התייחסות לתחושתו האישית והשקפתו של הלקוח על התהליך במטרה להפוך אותו לנוח ואפקטיבי ככל הניתן וזאת תוך היערכות מקיפה לאירועים שונים העשויים להופיע במהלך השבוע ולשבש את קצב ההתקדמות השוטף של התהליך (לדוגמה אכילה בחוץ, אירועים, חגים, ארוחות שישי וכל יציאה מהשגרה). במהלך המפגשים נדון באכילה אינטואיטיבית ורגשית וננסה להגביר את המודעות לדחף ולדעת כיצד לנהל אותו בצורה נכונה יותר. בעוד שהמטרה היא אינה להילחם בצורך הזה, מאחר שהצורך תמיד יהיה שם אלא ללמוד לשלוט בו, לחיות לצידו ולדעת לבחור את אופי הפעולה בהתאם לנסיבות ולכל סיטואציה בפני עצמה. עם זאת, בהחלט ניתן להיות מודעים יותר למקום הזה ולאפשר לעצמנו אכילה רגשית במצבים מסוימים, כחלק מתהליך הריפוי, המבוסס על כנות והיכרות עם הכוחות שמפעילים אותנו ובכך להמשיך להתקדם ולהחזיק באורח החיים החדש לטווח ארוך.

קואצ'ינג תזונה אונליין

מתבצע באותו האופי של הקאוצ'ינג הרגיל אך דרך אמצעי הדיגיטל השונים לפי בחירת הלקוח, לרבות: סקייפ, אימייל, וואטסאפ או טלפון. במסגרת התהליך תתבצע פגישה ראשונית מקיפה ובה בניית תוכנית מותאמת אישית ללקוח אשר תישלח אליו במלואה ומעקב השקילות יבוצע באופן עצמאי על ידי הלקוח בהתאם להנחיות מדויקות אודות זמני השקילה, מדידת ההיקפים ותדירות הבדיקות. המעקב יבוצע בקצב אשר יכתיב הלקוח, לפי התדירות המבוקשת ולצד שיחות המעקב, הלקוח יהיה זכאי לליווי שבועי שוטף ומענה לכל שאלותיו בטווח של עד 24 שעות באמצעות אימייל או הודעה.

משפחה בריאה

הכוונה תזונתית לילדים ולנוער – פרויקט זה נועד להנחיל מודעות לתזונה ולפעילות גופנית, להכווין לבריאות ולהקנות ידע לבחירות תזונתיות נבונות בקרב ילדים ובני נוער, במטרה לקיים אורח חיים בריא בקרב המשפחה כולה. מתוך הצורך העולה וגובר בשיפור איכות התזונה של הילדים והנוער והתבוננות על התא המשפחתי כיחידה אחת, נוצר הפרויקט המיוחד הזה אשר חובק בתוכו את ההתייחסות לכל בני המשפחה כאחד, תוך שימת דגש על יצירת שינוי בהתנהלות הביתית כולה, החל משיפור ושינוי רשימת הקניות, הנחיה לבישול בריא ומזין, הפיכת הבית למקום נטול אתגרים תזונתיים, יצירת ארוחות משפחתיות משותפות ותמיכה בשיח המשפחתי לתזונה בריאה ופעילות גופנית בקרב כל בני הבית. בליווי מסוג זה המשפחה כולה מתאגדת וחווה את התהליך יחדיו תוך התאמת התוכנית באופן אישי לכל אחד מבני המשפחה בהתאם לגילו, התפתחותו וצרכיו.

מוכנים לצאת לדרך?
Fill out this field
Fill out this field
תפריט