תמיד חלמת לרדת במשקל?
זה מרגיש כאילו כבר ניסית את הכל, וזה פשוט לא מצליח?
אילו רק היה משהו שונה? תהליך כזה שיאפשר לך לרדת במשקל בצורה שפויה, מבלי להרגיש "קורבן" של התהליך ולעזוב אותו באמצע?
שמישהו יקשיב לך, יבין אותך ויעזור לך להגשים את מטרותייך בדרך שמתאימה במיוחד בשבילך?

אם כך – הגעת למקום הנכון. כי בדיוק בשביל זה אני כאן.
כל אדם שמגיע אליי מגיע עם עולם שלם של הרגלים, רגשות, חוויות עבר וציפיות, ואני שמתי לעצמי למטרה לקחת את סל הצרכים הייחודי שמגיע איתו, ולעזור לו למלא אותו בכלים ויכולות שיתנו לו ידע מצד אחד, וכוח מצד שני.
במפגשים בינינו אלמד אותך, צעד אחר צעד, איך להגשים את מטרותייך מבלי לאבד בדרך את ההנאה מאוכל, את החדווה והפשטות שבאכילה או את הספונטניות.

תוכנית תזונה מותאמת אישית

ביחד, ניצור עבורך תוכנית תזונה ייחודית, שתפורה בדיוק למידותייך ותאפשר לך לעבור את התהליך בצורה הפשוטה ביותר (מבלי להרגיש בכלל שזאת דיאטה).
נוריד את האיסורים וההגבלות, נלמד להתייחס לאוכל כחלק שוטף מהחיים ולא כ"אויב", ונחזור למצוא את תחושת השובע הפיזי והסיפוק הנפשי שאבדה לנו בעולם הדיאטות.
את התוכנית נתאים בהתאם ליכולותייך, תוך התחשבות בחשקייך והתייחסות למאכלים האהובים עליך, אורח חייך וסדר יומך. זאת תהיה תוכנית פשוטה ליישום, שלא תגרום לך לרגע להרגיש דיכוי או סבל ותכיר לך עולם חדש של יכולת פיזית ומנטאלית.
כמה זמן לא חשת חיוניות? ובהשלמה עם גופך ועם הדרך שבחרת לעצמך?
אז זהו, שזה לעולם לא מאוחר מדיי להתחיל.
כל שינוי ענק מתחיל מצעד קטן ואני אשמח לעזור לך לצאת למסע המיוחד שלך ולהתחייב באמת לעצמך.
גם אם נדמה שהכל כבר ידוע מראש, אלמד אותך להבחין בין אכילה רגשית לרעב אמיתי, ונמצא ביחד פתרונות מעשיים להתמודד עם האתגר.

קצת על התהליך

המפגשים איתי כוללים מפגש אבחון ראשוני שיעזור לי להכיר את עולמך הפנימי, את הדרך שעברת עד היום, את מה שהגביל אותך עד כה מלהצליח (בפן הפיזי והנפשי כאחד). לאחר המפגש הראשון, אלווה אותך באופן שוטף ואהיה זמינה לכל שאלה או קושי שיעלו תוך כדי ההתקדמות.
במפגשי המעקב נמדוד בכל פעם אחוזי שומן, מסת שריר, אחוז נוזלים, מסת עצמות, שריפת קלוריות יומית, פילוג שומן בטני ועוד, ובכך נוכל להתאים את התוכנית בהתאם להתקדמותך והרגשתך.

כעת אני פונה אלייך, אם הגעת עד לכאן ויש בך באמת את הרצון להתחייב למען עצמך, לשנות הרגלים, לחשוב אחרת, להגיע לתוצאות ולשמור עליהם הפעם לתמיד!
זה הזמן לעשות שינוי. לבחור בעצמך ולהגשים את מה שתמיד חלמת עליו.
לחזור לנקודה הנוכחית אפשר תמיד, אך כשאנו בוחרים לנסות, כבר יש לנו 50% סיכוי להצליח, וכשאנחנו בוחרים שלא לבחור יש לנו 100% סיכוי להיכשל.

מאמנת אישית לאורח חיים בריא המשלב ספורט, תזונה וקואצ'ינג. בעלים של המרכז לקידום בריאות Fiteat משנת 2012 והבחירה של מעל 500 מתאמנים פעילים ליישום אורח חיים בריא ופעילות גופנית. עד כה השילה סך כולל של 6 טון ממעל 1500 לקוחות מרוצים.

מוכנים לצאת לדרך?
Fill out this field
Fill out this field
תפריט